Наша команда

UCMS Group Ukraine оказывает услуги по расчету заработной платы, ведению кадрового делопроизводства, а также ведению бухгалтерского учета


Олена Голєва
Бухгалтер відділу по роботі з клієнтами
«У розв'язанні задач, важливий не просто бухгалтер або окремий фахівець, а робота команди. І в цьому ми найкращі. Мене часто запитують, чому я так довго працюю в UCMS, адже роботу в аутсорсингу витримає не кожен. Безумовно, працювати в умовах багатозадачності непросто, і клієнти бувають різні. Питання в тому, як ви до цього ставитеся - майстерність наших фахівців полягає в тому, щоб знаходити вихід з найскладніших ситуацій з гідністю і посмішкою.»
Трохименко Тетяна
Кадровий фахівець відділу по роботі з клієнтами
«Чарівних паличок у нас немає, але наші чарівниці вміють не тільки вирішити проблему, але й зробити так, щоб проблема не виникла взагалі. Ведення кадрового документообігу і розрахунок зарплати - непроста справа, потрібно бути уважним і акуратним, не просто знати правила розрахунку і оформлення документів, а вміти спрогнозувати і обійти складні ситуації, терпляче відповісти на всі каверзні запитання і просто по-людськи порадити, а іноді і підтримати клієнта. Все це наші фахівці роблять кожен день з незмінним успіхом. Так, кожній з нас зустрічаються дуже заплутані ситуації, але ми не залишаємося з ними один на один - колективно ми завжди знайдемо найправильніше і найменш ризикове рішення.»
Ромашина Ганна
Кадровий фахівець відділу по роботі з клієнтами
«Перш за все у нас неймовірні люди: розумні, талановиті, професіонали. Це команда, в якій компетенції одних людей доповнюють компетенції інших. Це надійно і розумно зібраний пазл. »
Лариса Свиридова
Бухгалтер відділу по роботі з клієнтами
«Жовтень 2007 року - це перший рік моєї роботи в компанії. Час летить дуже швидко - і ось уже 13 років як один день. За ці роки було багато різного, цікавого, хвилюючого, іноді рутинного, іноді захоплюючого ... Але головне тут - це люди, колектив злагоджений і завжди можна розраховувати на підтримку, розуміння і повагу від рядового співробітника і від керівника. «Якщо у вас є проблеми в роботі - повідомте, нехай вони стануть моїми» - не просто слова, за таким керівником хочеться йти.»
Наталя Каплунська
Бухгалтер відділу по роботі з клієнтами
«Я вже досить довго є співробітником UCMS Group, і з упевненістю можу сказати, що всі наші співробітники не тільки професіонали своєї справи, а й люди, з якими приємно проводити час. Робота в такій злагодженій і дружній команді мотивує постійно вдосконалювати свої навички в професійній сфері.»
Олена Зубкова
Директор
«Команда UCMS Group є унікальною - за високих вимог до якості роботи, абсолютно відсутня зайва бюрократія, на відміну від інших компаніій немає довгих нарад, внутрішніх звітів, тотального контролю над співробітниками. Однак, за зовнішньою неофіційністю офісу прихована висока самоорганізація і професіоналізм кожного співробітника. Якщо нам потрібно щось зробити - ми сідаємо і робимо.»