Аутсорсинг для середнього та великого бізнесу

Аутсорсинг для середнього та великого бізнесу

Компанії середньої величини, великі холдинги, корпорації з власним штатом кадровиків, бухгалтерів стикаються з проблемами, для вирішення яких не вистачає наявних ресурсів. Це може бути звільнення головного бухгалтера, експортно-імпортні операції, повернення ПДВ, масовий прийом співробітників, здача звітності та інші ситуації, що вимагають досвіду, часу, професійних знань. Аутсорсинг середнього бізнесу, бухгалтерський, кадровий супровід великих підприємств – послуги компанії UCMS Group.

Передача на зовнішнє управління непрофільних функцій дозволяє заощадити ресурси, зберегти конфіденційність операцій, знизити податкові ризики.

Штатні підрозділи або аутсорсинг?

Керівнику бізнесу, який оперує сотнями товарних найменувань, має дочірні підрозділи та складний виробничий цикл, інформацію для прийняття управлінських рішень надають бухгалтерія та відділ кадрів, але ці дані не завжди є повними та достовірними. Проблеми власних профільних відділів:

  • оперування стандартними правилами бухобліку, діловодства, які не враховують конкретну бізнес-модель, організаційну, територіальну або фінансову структуру компанії;
  • орієнтація бухгалтерії на фіскальні потреби без урахування фінансової інформації, необхідної для управління компанією.

Переходити на аутсорсинг віддають перевагу керівники середнього бізнесу, які хочуть повністю контролювати ризики, приймати управлінські рішення на підставі достовірної інформації.

Напрямки аутсорсингових послуг

Ми обслуговуємо підприємства, зареєстровані в Києві та всій Україні як ТОВ, АТ, з іншими організаційно-правовими формами, так і іноземні компанії. Ми надаємо послуги:

  • ведення бухобліку (окремі ділянки або комплексно);
  • розрахунок заробітньої плати;
  • кадрове адміністрування.

У кожному напрямку обумовлюється склад послуг, від обсягу якого залежить вартість аутсорсингу. При формуванні комерційної пропозиції враховується галузева специфіка діяльності.

Керівникам організацій, діяльність яких пов’язана з вантажоперевезеннями, оптовою торгівлею, лізингом, веденням зовнішньоекономічної діяльності, вигідно делегувати бухгалтерський облік провайдеру, щоб мати впевненість у відсутності помилок, що виникли від недостатньої кваліфікації штатних фахівців. Фахівці UCMS Group відстежують законодавчі зміни і мають багаторічний досвід супроводу специфічних бізнес-галузей ..

Актуальний напрямок послуг – кадровий аутсорсинг для середніх та великих підприємств. Делегування окремих функцій провайдеру дозволяє:

  • звільнити відділ кадрів від трудомістких операцій, спрямувавши зусилля на перспективне планування, управління людськими ресурсами, що підвищить мотивацію співробітників;
  • скоротити витрати по виконанню кадрових функцій;
  • працювати в законодавчому полі і мінімізувати ризики.

В процесі масштабування у внутрішнього відділу кадрів можуть з’явитися нові обов’язки. Перехід на аутсорсинг дозволяє заощадити на впровадженні в інформаційну систему нових модулів, супроводі програмного забезпечення.

Вигода переходу на аутсорсинг для великого та середнього бізнесу

Підприємства середнього масштабу отримують можливість впевненого зростання з економією фінансових і людських ресурсів. При високому рівні автоматизації штатний бухгалтер виявляється незавантажені, а покладання на нього функцій касира може привести до помилок. Залучення фахівців UCMS Group вирішує проблему.

Компанії-гіганти передають на аутсорсинг окремі ділянки бухгалтерії і управління кадрами. Перевагами є економія на інфраструктурі, зниження операційних витрат, також з’являється можливість справлятися з масштабними завданнями без збільшення штату. Ми забезпечуємо клієнтам інформаційну безпеку, використовуємо дворівневий контроль якості послуг і готові почати сервіс відразу після укладення договору.