Розрахунок заробітної плати для ТОП-менеджерів

Розрахунок заробітної плати для ТОП-менеджерів

Топ-менеджери – керівники вищого рівня, що відповідають за вибір стратегії розвитку, що мають повноваження для прийняття і реалізації ключових рішень розвитку. Розмір оплати їх праці – комерційна таємниця, розголошення якої має ряд негативних наслідків для бізнесу. Для дотримання політики безпеки і конфіденційності пропонуємо скористатися спеціальним рішенням від UCMS Group – аутсорсинг розрахунку зарплат топ-менеджерів в Україні.

Залучення зовнішнього підрядника для нарахування зарплати обраним співробітникам доцільно для великих юридичних осіб, де працюють кілька вищих управлінців.

Ризики розголошення конфіденційної інформації

Відомості про заробітну плату топ-менеджерів можуть стати відомі штатному персоналу і конкурентам через людський фактор, незаконного втручання або технічні збої електронних систем. Витік даних тягне негативні наслідки:

  • ефективність співробітників, що займають нижчі посади, знижується через падіння мотивації;
  • висококваліфікованих фахівців запрошують на роботу бізнес-конкуренти. На пошук нового професіонала йдуть час та кошти;
  • компанія змушена підвищувати зарплати частини співробітників.

У середовищі вищого менеджменту всередині одного підприємства завжди присутній момент змагання. конфіденційний аутсорсинг розрахунку зарплат топ-менеджерів дозволяє уникнути зайвих емоцій всередині колективу.

Процес надання послуги

Аутсорсинговий процес починається після узгодження і підписання договору з замовником. В рамках контракту ми приймаємо фінансові ризики, гарантуємо коректність та своєчасність розрахунків. Інформація доступна нашим співробітникам за матрицями доступу тільки в період дії договору. Ціна аутсорсингу розрахунку зарплати топ-менеджерів формується індивідуально.

У договорі описується формат співпраці:

  • визначаються контактні особи компанії-замовника і аутсорсера, штатна бухгалтерія не має доступу до даних;
  • звітність до Пенсійного фонду та до Фонду соціального страхування формується окремо для групи менеджменту, що ізолює відомості від даних інших співробітників;
  • розрахунок заробітної плати та податків відбувається в узгоджені терміни. Платіжні банківські документи надаються у встановленій формі. Перерахування проводиться на окремий рахунок, дані про оплату праці групи топ-менеджменту знеособлені;
  • розрахунки проводяться на базі захищеної IT-платформи.

Сукупність перерахованих правил забезпечує максимальну конфіденційність про доходи топ-менеджерів.

Аутсорсинг зарплат топ-менеджерів – переваги

Компанія UCMS Group – провайдер з лідируючими позиціями в сфері розрахунку заробітної плати і кадрового діловодства. Послуга адаптується під бізнес-вимоги клієнта і надається відповідно до SLA.

Вигоди для клієнтів:

  • виключення ризику поширення зарплатних даних вищих управлінців усередині компанії і за її межами;
  • використання захищених каналів передачі інформації;
  • забезпечення взаємозамінності фахівців провайдера.

Щоб замовити послугу, заповніть заявку на сайті. Узгодження та запуск проекту аутсорсингу зарплат топ-менеджерів займає від двох тижнів до одного місяця.

5 переваг UCMS Group

Ми знаємо про всі поточні зміни в законодавстві
Ми тримаємо руку на пульсі останніх змін в області розрахунку заробітної плати: податкових відрахувань та інших обов’язкових зборів.
В нашій команді лише досвідчені фахівці.
У нас працюють лише професіоналиі з індивідуальним підходом до клієнтів.
Ми враховуємо всі зміни всередині компанії-клієнта
З нами співпрацюють довгостроково. Ми оперативно реагуємо на внутрішні процеси компанії-клієнта – аналізуємо зміни та, за необхідності, коректуємо алгоритми взаємодії. Це не потребує додаткових витрат з боку замовника – опцію включено до стандартного пакету послуг.
Старт нового проекту за 1-2 місяці.
Розробляємо та погоджуємо з клієнтом порядок взаємодії для кожної компанії. Ми можемо розпочати роботу вже наступного дня, залежно від побажань клієнта.
Пропонуємо пакет послуг залежно від потреб замовника: стандартний або ексклюзивний.
Подробиці можна дізнатися у нашого менеджера з продажів.