Експерт з розрахунку зарплати / кадровому обліку в офісі

Експерт з розрахунку зарплати / кадровому обліку в офісі

Кожна компанія, яка використовує найману працю, зобов’язана вести кадрову документацію та виплачувати заробітну плату співробітникам. Для якісного адміністрування обліку потрібна інтеграція в процес кадровиків, бухгалтерів, юристів. Не всі підприємства можуть дозволити собі утримувати додаткові штатні одиниці, а й якщо така можливість є, ефективність роботи фахівців може виявитися нижче необхідної. Аутсорсинг кадрового обліку – послуга компанії UCMS Group. Ми працюємо в Україні та в інших іноземних державах з 2006 року і надаємо послуги сотням підприємств різних форматів та бізнес-профілів. Наші фахівці блискуче володіють нормативно-правовою базою, мають великий досвід.

Ми гарантуємо правильність та своєчасність виконаних розрахунків, збереження та конфіденційність даних, що забезпечує ефективність управління кадровимитаі фінансовими процесами, бізнесу в цілому.

Послуги експерта з розрахунку зарплати та кадрового обліку

Послуги з розрахунку зарплати та кадрового адміністрування можуть бути надані як разово, так і як постійний сервіс. Що може бути разової послугою? Наприклад, бухгалтер або кадровик компанії-клієнта захворів, пішов у відпустку або звільнився – фахівець UCMS Group може приїхати в офіс клієнта і виконати всі необхідні завдання. Разової послугою може бути підготовка та супровід перевірки або відновлення кадрової документації.

Якщо персонал компанії розростається, спостерігається плинність, то доцільно укласти договір на постійне обслуговування.

Аутсорсинг кадрового обліку – це виконання наступних процесів:

 • підготовка зарплатних документів;
 • супровід укладення договорів;
 • оформлення і заповнення трудових книжок;
 • складання табеля робочого часу;
 • відображення в обліку відпускних, лікарняних, компенсацій;
 • підготовка звітності в державні органи;
 • консультації та ін.

Ви можете делегувати UCMS Group тільки необхідні функції і оплачувати супровід тільки окремих бізнес-процесів.

Ціни на аутсорсинг кадрового обліку формуються індивідуально для кожного клієнта. Вартість залежить від кількості співробітників, обсягу, факторів складності. Вартість разових послуг розраховується з урахуванням кількості годин, необхідних для виконання роботи.

Кадровий аутсорсинг з UCMS Group – перспективний вибір

Найчастіше кадрове діловодство веде бухгалтер компанії, але він не завжди може коректно вести облік, так як потрібні глибокі знання Трудового кодексу. Помилки в документах можуть привести до штрафів під час перевірок, втрати іміджу, конфліктів з персоналом. Ми надаємо послуги комплексно, координуємо роботу кадровика і бухгалтера клієнта або виконуємо їх функції.

Інші позитивні сторони співпраці:

 • фінансова економія. Вартість аутсорсингу кадрового обліку нижче витрат на утримання штатного співробітника. У витрати роботодавця на працівника входить не тільки зарплата, але і вартість обладнання робочого місця (офісний простір, техніка та ін.), Ліцензійне програмне забезпечення;
 • мінімізація ризиків у сфері трудових правовідносин (актуальний стан документації, якість і своєчасність розрахунків, коректні бухгалтерські проводки);
 • гарантія конфіденційності даних;
 • доступ до напрацьованих кейсів, базі знань, експертизам;
 • перерозподіл внутрішніх ресурсів компанії для вирішення стратегічних бізнес-завдань.

Ми практикуємо гнучкий підхід до клієнта і його потребам, несемо повну відповідальність за прийняті зобов’язання. Щоб замовити послугу, заповніть анкету на сайті.