Управлінський консалтинг

Управлінський консалтинг

Для стабільного розвитку бізнесу потрібно грамотна організація внутрішніх процесів, ефективна система управління, безперервне вдосконалення роботи топ-менеджерів. Управлінський консалтинг – це діяльність, спрямована на досягнення цих цілей. Впровадження процесу в бізнес дозволяє виділитися з конкурентного середовища, посилити переваги, вийти на новий рівень розвитку.

Компанія UCMS Group пропонує розробку, вдосконалення існуючих форм менеджменту, оптимізацію операційних процесів організаціям в Києві, інших містах України та іноземним компаніям.

Послуги управлінського консалтингу

Суть роботи консультантів у сфері управління полягає в пошуку відповідей на питання, пов’язані з прийняттям управлінських рішень. Часто керівник не може об’єктивно оцінити доцільність виходу на новий ринок, зниження витрат в певних сегментах, відкриття філії, переведення частини функцій на аутсорсинг та ін.

Консультації можуть поширюватися на всі аспекти бізнесу або окремі сегменти: менеджмент збуту, логістики, управління IT-структурою, закупівлями, поставками, фінансами, персоналом, включати стратегічний консалтинг.

В результаті управлінського консультування підприємство отримує кількісні і якісні результати. В кращу сторону змінюються показники роботи: рентабельність, фінансовий оборот, прибуток, знижуються виробничі витрати.

Якісні трансформації:

 • поліпшення методик, технологій;
 • корисні структурні зміни;
 • освоєння нових компетенцій;
 • відсутність внутрішніх проблем.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до формування команди консультантів, до якої на будь-якому етапі проекту підключаються юристи, фінансисти, аудитори, галузеві експерти, що гарантує оперативне компетентне рішення поставленого завдання.

Переваги впровадження управлінського консалтингу

Звертатися за експертною допомогою керівників змушує не тільки потреба в експертизі, а й необхідність «глянути» з боку, незалежної оцінки. Іншими приводами звернення можуть бути:

 • нестабільна економічна ситуація;
 • коливання цін на нафту, курсів валют;
 • ребрендинг;
 • зміна постачальників;
 • розширення лінійки продукції;
 • вихід на іноземні ринки;
 • внутрішні розбіжності серед топ-менеджерів компанії.

За період роботи ми накопичили найкращі практики в різних галузях бізнесу, реалізували сотні проектів, що дозволяє нам знайти рішення будь-якої управлінської проблеми замовника. Наші співробітники мають галузеві та аналітичні компетенції. Ми допоможемо максимально розкрити потенціал вашого бізнесу.

Вартість послуги управлінського консалтингу залежить від завдань, обсягу роботи та визначається індивідуально. Це може бути разова консультація або постійне обслуговування в рамках абонентського договору. Орієнтовні ціни на окремі послуги наведені в прайсі на нашому сайті.

Для формування індивідуального комерційної пропозиції на послуги консалтингу оформите заявку на сайті.