Супровід податкових перевірок

Супровід податкових перевірок

Для державного контролю діяльності підприємств в Україні організовуються податкові перевірки. Їх мета – виявлення помилок у веденні бухгалтерського обліку, фактів ухилення від сплати податків тощо. Слід серйозно ставитися до перевірочних заходів, навіть при бездоганному стані бухгалтерії і діловодства, фіскальний інспектор може знайти причину для нарахування штрафу. Пропонуємо послугу супроводу податкових перевірок із залученням консультантів, бухгалтерів та юристів UCMS Group. Наша участь у процесі гарантує, що дії контролюючих органів не вийдуть за рамки законодавства.

Зміст юридичного супроводу

Планові, позапланові виїзні, камеральні перевірки представляють підвищений ризик для підприємства. Візит перевіряючих – буденна подія для нашої команди, однак вона часто є стресом для керівництва та співробітників суб’єкта ревізії. Реалізуючи фіскальну функцію, представники податкових органів можуть внести в акт необгрунтовані порушення, перевищити повноваження.

Юридичний супровід податкових перевірок знижує ризики для замовника послуг.

Заходи в рамках підтримки залежать від стадії залучення наших фахівців. Для максимальної результативності має сенс звернутися до податкового юристу при підготовці до планової ревізії. В цьому випадку ми проводимо:

 • аналіз ризиків;
 • внутрішній аудит;
 • усунення прогалин, помилок, порушень в кадровому діловодстві, веденні бухгалтерського обліку;
 • переговори з представниками контролюючих органів від імені замовника, аналіз правомірності їх дій, вимог.

Підготуватися заздалегідь до позапланового держконтролю неможливо. У таких ситуаціях ми перевіряємо обгрунтованість призначення, проведення фіскальної ревізії, реалізуємо право на захист платника податків від незаконного податкового контролю.

У разі допуску перевіряючих супровід податкових перевірок включає:

 • аналіз аспектів, які привернули увагу;
 • правовий захист при вилученні документації;
 • вироблення стратегії поведінки всіх посадових осіб замовника;
 • забезпечення неприпустимості арешту майна;
 • підготовку, подачу акту заперечення;
 • судове оскарження протиправних дій та результатів.

Перед камеральних перевірками ми готуємо документацію, допомагаємо складати письмові пояснення, якщо виникає така необхідність.

Вартість супроводу податкової перевірки визначається на етапі укладення договору в індивідуальному порядку. Ціна послуги прозора, обгрунтована складності поставленого завдання.

Вигода для замовників

Наші фахівці проявляють максимальну оперативність у прийнятті рішень, високий рівень компетентності. Будь-яка дія, що суперечить українському законодавству, моментально припиняється.

В результаті супроводу податкової перевірки ви отримуєте:

 • зниження або скасування штрафів;
 • захист від необгрунтованих претензій;
 • прийнятний вихід з неприємної ситуації.

Ми обслуговуємо різні бізнес-напрямки, працюємо у всіх районах Києва. Наша професійна відповідальність застрахована.

Рекомендуємо періодично перевіряти інформацію про планові ревізії, опубліковану на офіційному сайті фіскального відомства, заздалегідь з’ясовувати підстави для включення в план перевірок, завчасно готуватися до ревізії. Заповніть онлайн-анкету, телефонуйте нам для отримання комерційної пропозиції.