Податкове планування

Податкове планування

Незнання в повному обсязі податкових законів, підзаконних актів призводить до вчинення, на перший погляд, прибуткових операцій і операцій у комерційній діяльності. Після вирахування податків виявляється, що зроблені угоди не тільки не були прибутковими, а й виявилися збитковими. Уникнути подібних ситуацій дозволяє податкове планування.

Компанія UCMS Group займається оптимізацією обов’язкових відрахувань підприємств і організацій, що провадять діяльність у Києві, по всій Україні і за кордоном. Ми діємо в рамках законодавства, з урахуванням можливих правових наслідків.

Послуги з податкового планування в організації

В рамках договору на послуги податкового планування підприємства ми:

 • аналізуємо ситуацію, ставимо завдання для реалізації;
 • перевіряємо діючу схему оподаткування;
 • усуваємо системні помилки в податковому обліку;
 • розробляємо інструменти для оптимізації, оцінюємо ризики від впровадження нових схем. Розроблені рішення надійні, стійкі до дій партнерів по бізнесу і внутрішніх факторів впливу;
 • впроваджуємо розроблені методики;
 • консультуємо з усіх пов’язаних питань.

Пакет послуг може бути сформований в типовому, індивідуальному варіанті. Вартість супроводу визначається на етапі підписання договору, залежить від обсягу, специфіки робіт. Підсумок взаємодії – експертний висновок про стан податкового обліку, рекомендації щодо подальших дій.

В процесі впровадження оптимальної схеми оподаткування ми оцінюємо перспективи угод для обраної навантаження, опрацьовуємо порядок дій при реорганізації бізнесу, участі в інвестиційних проектах з точки зору податкових наслідків.

Залежно від поставлених цілей, ми можемо укласти договір на поточний (на найближчий звітний період), короткострокове (рік-півтора) або довгострокове податкове планування в організації на 5 років. Для початку нашої співпраці просимо надати документи і інформацію, що стосуються діяльності підприємства. Конфіденційність гарантується.

вигоди замовників

Планування податків, проведене фахівцями, дозволяє:

 • знизити вартість енергоносіїв, зборів, обов’язкових відрахувань;
 • підвищити рентабельність бізнесу;
 • своєчасно в повному обсязі робити обов’язкові відрахування;
 • звести до мінімуму штрафні санкції;
 • перенести виплати на більш пізній термін в законному порядку.

Полегшення тягаря обов’язкових відрахувань, застосування раціональних способів зниження виплат – додаткові можливості для максимального збільшення прибутковості фінансово-господарської діяльності, подальшого ефективного розвитку підприємства.

Ми виконуємо довірену роботу якісно, в обумовлений термін, практикуємо тільки легальні методики. Наші гарантії підтверджені численними відгуками представників великого, середнього бізнесу, сертифікацією системи менеджменту якості за міжнародними стандартами.

Зателефонуйте нам, залиште замовлення на сайті, щоб розпочати співпрацю.