Перевірка ведення кадрового діловодства

Перевірка ведення кадрового діловодства

Перевірка кадрів – комплекс заходів з оцінки HR-обліку на підприємстві, що включає перевірку документації, експертизу її відповідності законодавству України. Увага до цього виду консалтингових послуг зростає через часті перевірки, жорсткі покарання за порушення в управлінні персоналом. Компанія UCMS Group проводить перевірку кадрового діловодства. Гарантії якості послуг – досвід, кваліфікація фахівців, внутрішня система контролю, дотримання стандартів.

Результат перевірки – висновок з виявленими порушеннями, обґрунтованими рекомендаціями щодо їх усунення, заходами оптимізації роботи.

Навіщо потрібна кадрова перевірка?

Незалежна перевірка діловодства потрібна:

 • при зміні керівника, кадровика;
 • напередодні аудиту, призначеного трудовою інспекцією;
 • перед скороченням штату;
 • при виникненні конфліктних ситуацій при наймі на роботу, звільнення;
 • при наведенні порядку в документації;
 • після конфліктного звільнення (якщо співробітник звернувся до суду);
 • для скорочення репутаційних, фіскальних, юридичних ризиків.

Ми пропонуємо дистанційну і виїзну перевірку кадрових документів. При дистанційній перевірці наші фахівці перевіряють документи за отриманими сканами. Виїзна експертиза проводиться в офісі замовника.

Замовити послугу корисно не тільки при настанні перелічених подій. Знання реального стану справ на HR-ділянці допомагає керівнику приймати зважені рішення, оцінювати здатність компанії до реорганізації, виведення на ринок нових продуктів, вимірювати ефективність роботи відділу кадрів. Перевірка діловодства виявляє дублюючі дії, процеси, які можна автоматизувати.

Що ми перевіряємо?

Перевірка буває повною або вибірковою. Повна охоплює весь обсяг документації, дає різнобічне уявлення про ведення обліку персоналу. В ході експертизи перевіряються:

 • коректність оформлення первинних документів – наказів про прийом на роботу, звільнення, відпустки, направлення у відрядження, особистих карток, посадових інструкцій та ін .;
 • відповідність документації вимогам чинного законодавства;
 • облік, ведення трудових книжок;
 • зміст, правомірність укладення договорів про матеріальну відповідальність;
 • ведення штатного розкладу, графіка відпусток;
 • відповідність інформації в табелі, листах непрацездатності тощо.

Ми аналізуємо можливість оптимізації бізнес-процесів для зниження ручної праці і навантаження на відділ кадрів, розробляємо оптимальну схему адміністрування. Надалі ми готові відновити кадрову документацію, забезпечити супровід при проходженні зовнішнього перевірки.

Вартість кадрового аудиту розраховується індивідуально. Базовий тариф залежить від кількості співробітників на підприємстві замовника, майбутнього обсягу і глибини робіт.

Гарантія та порядок співробітництва

Після звернення клієнт заповнює бриф. Після аналізу отриманої інформації формується комерційна пропозиція. Перед початком взаємодії обговорюються його формат і обсяги, узгоджується ціна кадрової перевірки, узгоджується договір. Підготовчий етап займає до півтора місяці. Співпраця починається відразу після звернення.

Наші гарантії:

 • збереження конфіденційності даних;
 • відповідність якості послуг стандарту ISO 9001: 2015;
 • застрахована відповідальність за результат.

Не доводьте помилки в кадровому діловодстві до критичної стадії. Захистіть свій бізнес своєчасно.

5 переваг UCMS Group

Ми знаємо про всі поточні зміни в законодавстві
Ми тримаємо руку на пульсі останніх змін в області розрахунку заробітної плати: податкових відрахувань та інших обов’язкових зборів.
В нашій команді лише досвідчені фахівці.
У нас працюють лише професіоналиі з індивідуальним підходом до клієнтів.
Ми враховуємо всі зміни всередині компанії-клієнта
З нами співпрацюють довгостроково. Ми оперативно реагуємо на внутрішні процеси компанії-клієнта – аналізуємо зміни та, за необхідності, коректуємо алгоритми взаємодії. Це не потребує додаткових витрат з боку замовника – опцію включено до стандартного пакету послуг.
Старт нового проекту за 1-2 місяці.
Розробляємо та погоджуємо з клієнтом порядок взаємодії для кожної компанії. Ми можемо розпочати роботу вже наступного дня, залежно від побажань клієнта.
Пропонуємо пакет послуг залежно від потреб замовника: стандартний або ексклюзивний.
Подробиці можна дізнатися у нашого менеджера з продажів.