Авансові звіти

Авансові звіти

Якщо співробітники компанії регулярно їздять у відрядження, використовують корпоративні карти, здійснюють витрати, що вимагають відшкодування або в компанії є територіально віддалені підрозділи, то обробка авансових звітів є трудомістким процесом. Великий обсяг ручної праці бухгалтерів підвищує ймовірність помилок. UCMS Group готова взяти на аутсорсинг повний облік розрахунків з підзвітними особами або частина процесів, включаючи алгоритмізацію.

Результати аутсорсингу: скорочення витрат на паперовий документообіг і логістику, своєчасні виплати співробітникам, зменшення дебіторської заборгованості, прискорення процесів обробки.

Зміст послуги та порядок взаємодії

пропонуємо замовити облік авансових звітів, до складу яких входять такі основні операції:

  • перевірка підготовленої документації, супровідних паперів;
  • введення даних в облікову систему замовника;
  • передача інформації з авансових звітів для розрахунку зарплати;
  • контроль відповідності оформлення документів законодавчим актам, розробка персональних шаблонів;
  • контроль повноти і коректності документообігу;
  • формування наказів на відрядження.

Збір документів організовується в зручному для підприємства форматі: через кур’єрську доставку, поштою, через онлайн-портал. Оригінали скануються, архівуються, звіряються з електронними копіями і відправляються обраним способом замовнику з прикріпленим авансовим звітом. Доступ до порталу отримують відповідальні представники бухгалтерії клієнта та інші уповноважені співробітники. Для оперативного зв’язку з підзвітними особами організовується «Гаряча лінія».

Підсумки роботи – готовий авансовий звіт, заявка на виплати, сума нарахувань ПДФО, проводка в облікову систему замовника. Керівники отримують деталізовані звіти, вибіркові аналітичні дані, що дозволяють планувати витрати на відрядження майбутніх періодів.

Вартість послуг формується індивідуально на підставі попереднього аналізу бізнес-процесів.

Вигоди для замовника

Аванс під звіт видається працівникові, який купує для організації товари / послуги для господарських потреб і співробітникам, які збираються у відрядження. Підстави для видачі грошових коштів – наказ керівника, письмова заява працівника. Керівники, чий підпис потрібно на документах, можуть бути поза офісом, тому процес підтвердження авансових звітів створює навантаження на бухгалтерію, забирає чимало часу.

передаючи авансові звіти на аутсорсинг , Замовник послуги отримує ряд переваг:

  • здача в термін документів відрядженню;
  • контроль витрачання коштів, зниження заборгованості співробітників перед роботодавцем;
  • безперервність робочих процесів. Складна ділянка бухгалтерії не зупиниться через звільнення, хвороби, завантаженості штатного фахівця. Аутсорсер несе відповідальність за терміни, якість обслуговування;
  • можливість дистанційного схвалення керівником на відрядження, представницьких витрат. Можливо віддалене узгодження документів за рахунок автоматизації обробки авансових звітів.

Ми розробляємо оптимально відповідний набір опцій по супроводу, з чого формується вартість послуги. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити деталі співпраці.

5 переваг UCMS Group

Ми знаємо про всі поточні зміни в законодавстві
Ми тримаємо руку на пульсі останніх змін в області розрахунку заробітної плати: податкових відрахувань та інших обов’язкових зборів.
В нашій команді лише досвідчені фахівці.
У нас працюють лише професіоналиі з індивідуальним підходом до клієнтів.
Ми враховуємо всі зміни всередині компанії-клієнта
З нами співпрацюють довгостроково. Ми оперативно реагуємо на внутрішні процеси компанії-клієнта – аналізуємо зміни та, за необхідності, коректуємо алгоритми взаємодії. Це не потребує додаткових витрат з боку замовника – опцію включено до стандартного пакету послуг.
Старт нового проекту за 1-2 місяці.
Розробляємо та погоджуємо з клієнтом порядок взаємодії для кожної компанії. Ми можемо розпочати роботу вже наступного дня, залежно від побажань клієнта.
Пропонуємо пакет послуг залежно від потреб замовника: стандартний або ексклюзивний.
Подробиці можна дізнатися у нашого менеджера з продажів.