Функція головного бухгалтера

Функція головного бухгалтера

Альтернативою нескінченного пошуку висококласного фінансового менеджера може бути аутсорсинг функцій головного бухгалтера. Це популярна послуга від компанііUCMS Group. Спеціаліст може працювати віддалено або в офісі клієнта. У його компетенції – управління веденням бухгалтерії і адміністрування штатного відділу. Наші головні бухгалтери – експерти з багатогалузевим досвідом, з кейсами українських та іноземних підприємств. Вони вивчають актуальні стандарти галузі, відвідують тренінги, щорічно підтверджують кваліфікацію, що дозволяє успішно справлятися з посадовими обов’язками.

склад послуги

В рамках даної форми бухгалтерського обслуговування наш головний бухгалтер виконує базовий набір послуг, який при необхідності масштабується:

 • взаємодія з штатними співробітниками клієнта, фінансовим директором; спільна оцінка ризиків угод, оптимізація податкової бази;
 • консультаційна підтримка;
 • контроль відображення в обліку бухгалтерських операцій;
 • постановка і ведення податкового, бухгалтерського та управлінського обліків;
 • контроль договорів з контрагентами;
 • обробка нетипових операцій (договори лізингу, позики, придбання основних засобів);
 • розробка систем внутрішнього контролю;
 • проведення взаєморозрахунків з постачальниками, споживачами;
 • супровід клієнта під час податкових перевірок;
 • створення звітів МСФЗ, GAAP, закриття звітних періодів.

Наш головний бухгалтер допоможе перевести окремі ділянки або весь бухоблік на зовнішній менеджмент. Це звільнить внутрішні ресурси для концентрації на профільній діяльності.

Вартість аутсорсингу функцій головного бухгалтера визначається індивідуально. Вона залежить від обсягу документообігу, кількості співробітників, форми оподаткування та інших факторів. Вартість залишається фіксованою протягом терміну дії контракту, вона включає ліцензоване програмне забезпечення та надання доступу клієнта до віддаленої розрахунковій системі.

Переваги делегування повноважень головбуха

Аутсорсинг функцій головного бухгалтера дає бізнесу ряд переваг:

 • достовірну інформацію про фінансові потоки, засновану на об’єктивних відомостях і незалежному підході;
 • професійний досвід і знання, корисні для розвитку;
 • доступ до прогресивних практик, технологій;
 • зберігання даних на безпечних, високопродуктивних і захищених серверах;
 • забезпечення конфіденційності.

Вам не доведеться шукати і тестувати головбуха, переривати бізнес-процеси, якщо штатний фахівець звільниться або піде в декретну відпустку. Наш співробітник – професіонал в області бухгалтерського і податкового обліку, в суміжних областях. При необхідності він користується підтримкою всієї команди.

порядок взаємодії

Комерційна пропозиція формується на основі отриманого запиту, заповненої анкети та наданих даних. Ми допоможемо збудувати облік, продумати його оптимізацію для заново відкритої або діючої компанії.

Зв’язок із замовниками підтримується безпосередньо, без проміжних ланок. Професійна відповідальність UCMS Group застрахована.

Послугою користуються підприємства різних форм власності та сфер діяльності. У відгуках вони відзначають гнучкий підхід UCMS Group до бізнес-потреб, оперативність обслуговування, помірну вартість сервісу, рекомендують нас партнерам. Звертайтесь, ми допоможемо вашій компании стати більш захищеною та успішною.

5 переваг UCMS Group

Ми знаємо про всі поточні зміни в законодавстві
Ми тримаємо руку на пульсі останніх змін в області розрахунку заробітної плати: податкових відрахувань та інших обов’язкових зборів.
В нашій команді лише досвідчені фахівці.
У нас працюють лише професіоналиі з індивідуальним підходом до клієнтів.
Ми враховуємо всі зміни всередині компанії-клієнта
З нами співпрацюють довгостроково. Ми оперативно реагуємо на внутрішні процеси компанії-клієнта – аналізуємо зміни та, за необхідності, коректуємо алгоритми взаємодії. Це не потребує додаткових витрат з боку замовника – опцію включено до стандартного пакету послуг.
Старт нового проекту за 1-2 місяці.
Розробляємо та погоджуємо з клієнтом порядок взаємодії для кожної компанії. Ми можемо розпочати роботу вже наступного дня, залежно від побажань клієнта.
Пропонуємо пакет послуг залежно від потреб замовника: стандартний або ексклюзивний.
Подробиці можна дізнатися у нашого менеджера з продажів.