Новини

Wizz Air використовує аутсорсинг розрахунку зарплати і кадрового адміністрування в 10 країнах присутності

Назад

Компанія Wizz Air вибрала UCMS Group в якості глобального провайдера з розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування. З 1-го січня 2012 року UCMS Group веде розрахунок зарплати і кадрове адміністрування, а також процесингові активності на щомісячній основі в 10 країнах присутності Wizz Air.
Ми хочемо висловити величезну подяку нашому партнеру за довіру! Наша компанія і надалі гарантує Wizz Air високоякісний аутсорсинговий сервіс в області керування обліковими функціями!
Про компанію Wizz Air
Wizz Air є найбільшим лоу-кост авіаперевізником у Центральній і Східній Європі. На даний момент авіакомпанія експлуатує 47 літаків Airbus A320, які здійснюють пасажирські авіаперевезення з 17 баз в більш ніж 300 напрямках в 35 країнах. Команда з 1 900 професіоналів забезпечує найвищу якість послуг за конкурентно низькими цінами, завдяки чому 13,5 млн. пасажирів у 2013 році скористалися послугами Wizz Air.

* Джерело: Innovata, на основі запланованого виходу посадкових місць за рік, що закінчився 31 березня 2013 ( “FY 2013”) і за шість місяців, завершені 30 2013 ( “H1 2014”). 1. Центральна і Східна Європа є регіоном, що складається з Албанії, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Естонії, Угорщини, Косово, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Чорногорія, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії і України.

Наші кейси

Наші кейси

Всі кейси

Red Bull

Ericsson

Scania Ukraine

КиевСтар
Всі кейси