Про компанію

UCMS Group Ukraine надає послуги з розрахунку заробітної плати, ведення кадрового діловодства, а також ведення бухгалтерського обліку

UCMS Group Ukraine працює на аутсорсинговому ринку України з 2006 року.

Ми надаємо послуги українським клієнтам за такими напрямками: розрахунок зарплати, кадрове діловодство та бухгалтерський облік.

Як частина міжнародної компанії UCMS Group, ми можемо запропонувати нашим клієнтам послуги аутсорсингу в Росії і Казахстані , а також через розгалужену мережу регіональних партнерів.

Наш бізнес має одну з найсильніших управлінських команд в аутсорсинговій індустрії в Україні. Сьогодні в нашому активі фінансові можливості і високопрофесійний менеджмент, що дає нашим клієнтам впевненість в тому, що ми сумлінно виконаємо всі взяті на себе зобов’язання.

 • 2006
  рік заснування
 • 700+
  клієнтів
 • 300+
  співробітників
 • 12
  країн присутності

Наші особливості

Чим ми відрізняємося

У 2006 році ми були першою аутсорсингової компанією в Україні з надання послуг розрахунку заробітної плати і кадрового обліку в комбінації з онлайн HR-порталом.

З того часу ми постійно прагнемо до інновацій в області аутсорсингу, забезпечуючи надійний і зручний сервіс з урахуванням всіх бізнес-вимог наших клієнтів.

Коли наш клієнт виграє – виграємо ми. Саме тому наша компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта для досягнення загального успіху. Ми дуже раді і горді тим, що є довіреним радником наших клієнтів з усіх питань в області кадрів і фінансів. Ви глобальна корпорація, яка веде бізнес в Україні, або невелика українська компанія – не має значення: у нас багатий досвід і інструменти, які допоможуть вам працювати краще.

UCMS Group Ukraine накопичила значний досвід в області аутсорсингу бізнес-процесів в таких галузях як: рітейл, харчова промисловість, хімічна промисловість, виробництво, автомобільний транспорт, фінансові послуги, фармацевтика, ІТ і B2B сектор.

Український менеджмент

UCMS Group Ukraine має локальний менеджмент. Рішення в компанії приймаються оперативно без зайвих узгоджень з центральним офісом.

Взаємодіючи з клієнтом ми принципово не використовуємо контакт-центр. Наші експерти завжди тримають зв’язок зі своїми клієнтами безпосередньо, без зайвих проміжних ланок. У нашій справі ми прагнемо до простоти, нічого не ускладнюючи – адже наш профільний бізнес і без цього досить складний.

якість

Ми завжди відстежуємо якість при виконанні внутрішніх процесів, забезпечуємо виконання процедур безперервної роботи, а також дотримуємося законодавства про захист даних. Ми, спільно з нашими Клієнтами, постійно працюємо над відповідністю наших процедур і процесів внутрішнім стандартам Клієнта, а також міжнародним вимогам.